
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok67.9 M Ft
452 667 Ft /m2
150 m2
4
10494 m2
Eladó Lajosmizsén egy 2000-es építésű, 150 m2-es, nappali + 3 szobás, 3 fürdőszobás családi házat, 10.494 m2-es telekkel.
Az épület felújítása és átalakítása elkezdődött... az új tulajdonos igényei szerint befejezésre vár.
Az ingatlan elrendezése:
Földszint:
- előszoba
- nagymérető félköríves nappali
- fürdő WC-vel
- galéria
- lépcsőtér
- konyha
- étkező
- kamra
- wc
Emelet:
- 2 nagyméretű szoba
- 2 fűrdőszoba WC-vel
- wc
Műszaki tartalom:
- HB 38-as tégla
- Fa nyílászárók
- Tégla válaszfalak
- Betonfödém
- Gáz (cirkó) rendszer + vegyestüzelésű kazán + kandalló
- Elektromos kapu
Közművek:
- 380V ipari áram
- gáz
- víz bevizsgált fúrt kútról
Az ingatlan különösen ajánlott nagycsaládosok részére, vagy azok számára, akik egy nyugodt, csodás környezetben képzelik el mindennapjaikat.
A részletek miatt hívjon bizalommal!
Érd.: Novák Attila tel.: +**/**-***-**-** email: *****.******@**.**
Referencia szám: HZ091455-LP
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
hirdetés
hirdetés
Novák Attila
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]